kolmapäev, 23. märts 2016

Põhimõtteliselt ainult Playback Show'st :) :) :)

Hei-hei!

Vabandan, et nii kaua on läinud, aga vahel lihtsalt ei ole mõtteid, millest kirjutada. Kõigil juhtub seda vahel. Näiteks ma arvasin, et kirjutan blogi ära kohe kui vaheaeg algab, aga see ei õnnestunud, sest üldiselt ei meeldi mulle väga palju aega toas veeta...

Aga eelmisel reedel oli rahvamajas Playback show ja meie klass nägi päris palju vaeva ja päras ei jagatud isegi kohti... Nagu reaalselt anti ainult eriauhindu ja meie klass sai ainult ühe, mis tegi mind natuke vihaseks, sest terve meie klass tuli neljapäeval rahvamajja kokku, et oma tantsu harjutada ja sellepärast ei läinud ma isegi Näpustuudiosse, mis on minu jaoks üli tähtis. Mõni teine klass sai, aga mitu eriauhinda. Noh, tegelikult ma ei tea kui palju nad proovi tegid, aga ma arvan, et meie klass  oleks pidanud rohkem tunnustust saama.  

Mõtlesin, et jagan teiega ka mõned videod, aga neid ei saa ülesse laadida, sest need on liiga suure mahuga nii, et jah, kurb. Need videod tulid väga ägedad ja mul on tõsiselt kahju, et ma ei saa neid teiega jagada, aga ega kõike ei saagi saada, mida tahad. Või siiski, õnneks mul õnnestus kärpida Playback show algust piisavalt, et saada see jääks normaalne, aga tegelikust filmis selle minu õde, sest sel hetkel ei saanud ma vaatajate hulgas viibida, sest meie klass esines esimsena ja me pindime end juba valmis sättima, et kohe-kohe lavale minna.
 Nii, et siin see on...trummipõrin... see õnnestus(Jee!!!).
Tõenäoliselt oleks see parem tulnud, kui  mul oleks parem kaamera kaasas olnud.

Muidugi üks asi veel selle kohta. Nad oleksid võinud inimesele, kes luges üles esinejaid (ma ütleks, et õhtujuht, aga oli keskpäev) anda mikrofoni, sest vahel polnud teda üldse kuulda. Lõpus vist andsid ka... Ma täpselt ei mäleta.

Kaunist vaheaja jätku ja veel kaunemaid lihavõtteid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar